Branda Çuval

Branda Çuval Tekstil firmalarının iş taşımakta kullandıkları kaliteli Taşıma Torbalarıdır.

uzun ömürlü ve kullanışlı olması sebebiyle bir çok tekstil firması tarafından tercih edilmektedir. Yurt Branda Olarak geniş ve tecrübeli kadrosu ile Branda Çuval İmalatı yapan firmamız her zaman ön plana çıkmıştır. Firmamız Branda Çuval imalatında kullanmış oldugu kaliteli malzeme ve işçilikle bir çok firma tarafından tehcih edilmiştir.

Tekstil firması olarak Tekstil torbası kullanmanız firmanız olarak taşımaya ayırdınız maliyeti 100/ 60 oranında azaltmaktadır. Türkiye genelinde başta istanbul olmak üzere izmir bursa ve daha bir çok ilde tekstil firmalarını tercihi Tekstil Çuvalı olmuştur.

Branda Torbalarımız gerek saglamlık gerek ise kullanışlı olması sebebiyle ürünlerinizin taşıma esnasında oluşacak hasarlardan korumaktadır. ürünleriniz atölyeler arasında temiz ve düzenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Branda Torba

Branda Torba imalatında da farklı kaliteler mevcuttur. belli bir fiyatın altındaki Branda Torbalar dan istenilen verip alınamamaktatadır. Piyasada uygun fiyata düşük kalite branda Torbalar mevcuttur. Firmamız belli kalitenini altına düşmeden müşterilerimizin ortalama 3 yıl kullana bilecegi şekilde kaliteli Branda Torbalar üretimi yapmaktadır.

Yurt Group Branda tarafından üretimi yapılana Branda Taşıma Torbaları aracılar tarafında yüksek fiyatlarla e ticaret sitelerinde satılmaktadır. Dogrudan firmamızla ileşime geçilmesi durumunda çok daha uygun fiyatlarla firmamızdan bu ürünleri termin edebilirsiniz.....

Tekstil Çuvalı imalatında firmamız müşterilerimize zengin çesit ve renk seçenekleri sunmaktadır.

Branda Çuval imalatında kullandıgımız malzemeler ithal malzeme olup içerisine konan ürünlere kesinlikle boya ve renk vermemektedir. Ürünlerimiz 3 yıl tamir bakım ve onarım garantilidir.

Branda Tekstil Çuvalı imalatında ön plana çıkan firmamız her zaman müşterilerine alternetif ürünler sunmaktadır. Müşteri istegi dogrultusundau farklı renk ve ebatlarda ürünler yapmaktadır. Renk seceneklerimiz GRİ MAVİ YEŞİL SARI SİYAH KIRMIZI TURUNCU ve şeffaf renklerimiz mevcuttur. müşteri istegi dogrultusunda istenilen renklerde siparişleriniz işleme alınıp çok kısa sürede teslim edilmektedir.

Firmamız tarafından üretimi yapılana ürünlere ait görseler farklı firmalar tarafından kullanılmaktadır. aynı kalitede ürün yapan 3 firmamız mevcuttur. görsellerimizi kullanan farklı firmalarla firmamızın alakası yoktur. Kalite olarak bizim ürünlerimize eş deger ürünler degildir

branda poşet