Tekstil Taşıma Torbası Fiyatları

Tekstil Taşıma Torbası fiyatları belirlenirken en önemli etken ürünün kalitesidir. Branda Taşıma Torbası Fiyatları ürünün ölçüsü kumaşın kalitesine göre degişmektedir.

Branda Torba Fiyatları belirlenirken müşteriye kullanım süresi sorulmaktadır. Eger müşteri sezonluk kullanım yapacaksa ( 6 aylık) üçüncü kalite Tekstil Taşıma Torbası önerilmektedir. Kısa süre kullanım için idaeldir. Fiyatı en uygun ürün budur.

Branda Çuval Fiyatında diger bir ürün ise ikinci kalite Branda Taşıma Çuvalıdır. Bu ürününde yaklaşık kullanım süresi 1 yıldır. Ekonomik ürün olarak geçmektedir.

Uzun süre kullanım isteyen müşterilerimize ise 1 kalite Branda Taşıma Poşeti önerilmektedir. 1. kalite ürünümüz ortalama kullanım süresi 3 yıldır. Ve YURT GROUP BRANDA olarak 3 yıl tamir garantidir.

  1. kalite Branda Torblarımızın ölçüsü yükseklik 1 metre taban 40x50 cm dir. Stokta bulunur piyasa tarafından en çok tercih edilen üründür. Fiirmamız tarafından en çok satılan ürnümüzdür. Dolar kuruna bağlı olarak ortlama fiyatımız 28 tl ile 32 tl arasında satılmaktadır.

Müşteri istegi dogrultusunda özel üretim olan 220 gr pilsa kumaştan üretimimiz mevcuttur. Kumaş olarak daha kalın ve kullanışlıdır. Hazırda bulunmaz sipariş dorultusunda yapılır.

Son zamanlarda müştelerden yogun talep alan bir ürün ise Şeffaf Branda Taşıma Torbasıdır. Şeffaf Branda Taşıma Çuvalı içerisine konan ürünün rengini dışardan gösterir. Böylece taşıma torbasının içersindeki ürünün rengi belli olmaktadır.

Şeffaf Taşıma Torbası Fiyatı 30 tl + kdv dir. 1 kalite şeffaf torba 3 yıl tamir garantisi ile satılmaktadır.

Branda Taşıma Torbası Fiyatları

Brode perde imalatçıları ve ayakkabı sayacıları ise zaman zaman özel ölçüler kullanmaktadır. Bu ölçüler yükseklik 140 cm taban 60x60 cm dir. Bu ürünün adet fiyatı ise 60 tl + kdv dir.

Son zamanlarda malzeme fiyatlarında ve dolar kurunda artışlar olması sebebiyle ürünlerin fiyatlarını wep sitemizde belirtilmemektedir. Haftalık olarak maliyetler degişiklik gösterdiği için en sağlıklı fiyat bilgisi için firmamızla iletşime geçmenizi öneririz.

Firmamız bünyesinde her sektöre hitap edecek Fiyatda ürünlerimiz mevcuttur. Sizde kaliteyi uygun fiyata satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz 0212 433 26 66 0543 495 03 77

Branda Taşıma Torbası Fiyatları

Tekstil Taşıma Torbası

A kalite

TL 30

YURT GRUP BRANDA

  • Standart ölçü yükseklik 1 metre taban 40x50 cm dir çift taban firma isimli çift kat dikişlidir 3 yıl tamir garantilidir.
Know More

Branda Poşet

D kalite

TL 17.50

YURT GROUP BRANDA

  • Standart naylon torba ebatlarında 1x1 şeklinde branda taşıma torbasıdır üzerinde taşıma kulpları mevcut degildir. naylon şeklinde ama branda kumaşındandır.
Know More

Branda Taşıma Torbası

B kalite

Tl 25

YURT GRUP BRANDA

  • Stndart ölçü yükseklik 1 metre taban 40x50 tek taban ve tek dikişli taşıma torbasıdır tamir garantisi 1 yıldır.
Know More

Şeffaf Taşıma Torbası

özel üretim

TL 30

YURT GRUOP BRANDA

  • İçerisine konan ürünün renginin gösreten saydam branda taşıma torbasıdır çift tabanlı çift dikişli olup 3 yıl tamir garantidir.üzerine firmaismi yazılmaktadır.
Know More

naylon tarzı branda

C kalite

Tl 20

YURT GRUP BRANDA

  • Klasik naylon ebatlarında branda taşıma torbası tabansız olarak kenar kısımları çift kar olup 1yıl tamir garantilidir. üzerinde taşıma kulp ve irsaliye cebi mevcuttur.
Know More

Gümrük taşıma torbası

özel üretim

$ 1

YURT GROUP BRANDA

  • Gümrük taşıma torbası yurt dışına ve yurt içine degerli altın gümüş benzeri eşyaların taşımasında kullanılmaktadır.
Know More

Güncel Tekstil Taşıma Torbası Fiyatları için firmamızla ileşime geçebilirsiniz.

çünkü son zamanlardaki fiyat artışları ürün fiyatlarında sürekli degişiklige gidilmesine yol açmaktadır.

Ama firmamız mümkün oldugunca fiyatları sabit tutma gayreti içindedir.

Çok zorunlu olmadıgı sürece firmamız fiyat artışı yapmamaktadır..Ve fiyatları sabit tutmaya çalışmaktadır.