Çamaşır Taşıma Çuvalı

Çamaşır Taşıma Torbası

Çamaşır Taşıma Çuvalı  çamaşı yıkama firmalarının kullandıkları Branda ÇuvallardırÇamaşır Taşıma Torbası otellerde biriken kirli çarsaf havlu ve benzeri esyaların yıkama atöllerine taşımakta kullanılmaktadır.

Çamaşır Taşıma Poşeti Farkı renklerde olması sebebiyle çamaşır yıkama firmalarını işini kolaylaştırmaktadır. Her otele farklı  renklerde Branda Çuval vererek müşteri ürünlerini birbirleri ile karışmasının önüne geçilmektedir.

Çamaşır Taşıma Çuvalında renk olarak gri,mavi,turuncu,yeşil,sarı,kırmızı,siyah ve içerisine konan ürünün rengini  gösteren Şeffaf Branda Taşıma torbası mevcuttur.

Ölçü olarak genelde standart ölçü olan 1 metre yükseklik 40x50 cm ölçüleri kullanılmaktadır. Otel koridorları dar olması sebebiyle çok büyük ölçüler tavsiye edilmemektedir.

Firmamız bünyesinde üretimi yapılan Çamaşır TaşımaBranda Çuval Çuvalı 1. kalite ithal malzemeden üretilmektedir. Piyasada bulunan düşük kalite Branda Çuvallar içerisine konan ürünlere renk vermektedir. 

Bünyemizde üretimi yapılan kumaşlarda bu tür sorunlarla karşılaşılmamaktadır. Boya ve renk verme durumu kesinlikle yaşanmamaktadır. böyle bir durum söz konusu olmasu durumunda müşteri zararı tarafımızca karşılanmaktadır.

Ayrıca ürnlerimiz 3 yıl boyunca tamir garantılidir. Her hangi bir sorun olması durumunda bizden yada müşteriden kaynaklı  ücretsiz olarak tamir edilmektedir. 

Not: 3 yıl ücretsiz tamir garantisi sadece bizim firmamızdan alınmış ürünler için geçerlidir. Farklı firmalara ait ürünler ücretli daha olsa tamiratı yapılmamaktadır.

Neden Çamaşı Taşıma Çuvalı Kullanmalısınız....

Başlıca en büyük neden kullanılan ürünün uzun ömürlü ve geri dönüşümlü olmasıdır. Tek kullanımlık torbaya yıllık verilen ücreti Branda Taşıma Torbası sayesinde 3 ay gibi kısa sürede amorti edilmektedir.

Diger bir sebeb ise otellerden toplanan ürünler yıkanım temilendikten sonra taşıma esnasında Naylon Torbalarını deform olması sebebiyle dış etkenlerden tekrardan kirlene bilmektedir. 

Branda Taşıma Çuvalı sayesinde yıkanmış ürünleriniz aynı torbalarla temiz ve krilenmeden ürünlerinizi sevk edebilirsiniz.Ayrıca üzerine firma ismizi yazabliriz. Bu sayede hem yıkama atölyenizin reklamını yapmış olursunuz. Hemde ürünleriniz farklı firmalarla karışmaz.

Branda Taşıma Çuvalı kullanan çamaşır yıkama firmaları öteller tarafından daha çok tercih edilmektedir.  Otellere dağımı yapılan ürünler otel tarafından kir yıkama gidecek ürünler belli bir noktada branda çuvallar içerisinde toplanıp yıkama atölyelerine teslim edilmektedir.

Çamaşır Taşıma Çuvalı
Tekstil Taşıma Torbası
Çamaşır Taşıma Çuvalı
YURT BRANDA
Tekstil Taşıma Torbası
Çamaşır Taşıma Çuvalı
YURT BRANDA
Tekstil Taşıma Torbası
Riley Steele

Photographer