Branda Taşıma Torbası

Branda Taşıma torbası imalatı yapan firmamız  başta istanbul olmak üzere türkiye geneline Tekstil taşıma torbası sevkiyatı yapmaktadır.Firmamız Tekstil taşıma torbası imalatcısı olup istenilen kalitede Tekstil taşıma torbası imalatı yapmaktadır.

Firmamız farklı model ebat şekilde üretim yapma kapasitesine sahip olup ürün üzerinde müşteri istegi dogrultusunda her şekilde degişiklik yapabilmektedir.Tekstil taşıma torbası tekstil firmalarının kesilen ürünleri dikim aşamasında firmalar arası taşımakda kullandıkları kaliteli uzun süre kullanıma sahip branda torbalardır.Gerek kullanışlı gerekde sağlam olması sebebiyle bir çok tekstil firması tarafından tercih edilmektedir.

Firmamız bünyesinde üretilen ürünler ortalama kullanım süresi 2 yıl olup kullanım süresi boyunca YURT BRANDA tamir garantisi kapsamındadır.Yurt branda bünyesinde üretilen Tekstil taşıma torbaları birinci kalite kumaş ve işçilikten oluşmaktadır.Ürünlerimiz 180 gr ve 220 gr ithal pilsa kumaştan oluşmaktadır.

Tekstil Taşıma Torbası

Firmamız bünyesinde üretilen ürünler orjinal kumaştan ürün tek renk olacak sekilde üretilmektedir.

Defolu kumaşların birleşmesi sonucu iki ve daha fazla renkten üretim yapılmamaktadır.Firmamız bünyesinde üretilen Tekstil taşıma torbaları içersine konan ürünlere kesinlikle boya vermemektedir.

Mevcut defolu kumaşlarda bunun garantisi yoktur.

Birinci kalite Tekstil taşıma torbası 3 ay gibi kısa bir süre içerisinde tek kullanımlık naylon taşıma torbasına verilen yıllık tutarı amörti etmektedir. Geri dönüşümlü olması sebebiyle firmanızın taşıma maliyetlerine oluplu etkisi mevcuttur

Branda Taşıma Torbaları ortalama kullanım süresi iki yıl olup bu süre içesinde oluşacak tamiratlar firmamız tarafından ücretsiz yapılmaktadır.Firmamız bünyesinde her ebat ve ölçülerde Branda Taşıma Çuvalı imalatı yapılmaktadır

Bursa geneli ve çevre illerdeki brode perde imalatçıları ise yükseklik 125 cm taban 60×60 cm ağız çevresi 240 cm ebatlarında taşıma çuvalı kullanmaktadırlar.Bu ölçü perde imalatçıları için uygun olup tekstil firmaları için ağır olması sebebiyle tercih edilmemmektedir.brode taşıma çuvalıda standart tekstil torbası tarzında üretilmektedir. Sadece ölçüsü farklıdır.Perde ebatlı ve agırlık bakımından hafif olması sebebiyle bu ölçü sadece perde imalatlaçıları tarafından tercih edilmektedir. .

Mevcut ürünlerde yine renk çeşitlerimiz gri mavi turuncu yesil ve sarı renklerimiz mevcuttur. Farklı firmalara genelde farklı renkleri önermekteyiz bu sayade aynı atölyede yıkama boya yapılması durumunda müşterilerini ürünleri birbirlerine karışmamaktadır. Ayrıca her müşterinin branda torbalarının üzerine firma ismi yazılmaktadır.

Müşteri istegi dogrultusunda logo ve numaralandırılma yapılmaktadır. firmanızın kullanmış oldugu aplem logo benzeri sirket logolarınız ürün üzerine yapılabilinmektedir